Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
Siste Nytt:   Siste Resultat:   Tabell 6.div 02
12.12.2017Turnering info
02.12.2017Lagbilde 7-er 2017
01.12.2017Nyttårsturnering 2018
01.12.2017Pulje sesongen 2018
21.11.2017Viktige datoar for 2018
19.11.2017Avslutningstur til Voss
08.11.2017Informasjon om Voss
07.11.2017Seier Årstad
04.11.2017Lagbilde 2017
 

15.10Fri-Viggo 8-7
22.10Djerv 2-ViggoAvlyst
28.10Viggo-Hovding2-5
29.10Viggo -Høyden FK 12-6
05.11Årstad-Viggo 3-8

Neste Kamp

01.04Viggo-Viggo20:18

 

 
KSUT+/-P
Loddefjord 21611141634
Os 31610242632
Minde1610151931
Mathopen168262926
Viggo16817825
Tertnes 216637321
BI Bergen16808-2520
Rosendal164012-3112
Hovding162014-456
Djerv 2000000
Spelar Arkiv   Dugnadsoversikt   Støtt Sk Viggo med Grasrotandelen
Nyttårsturnering

Twitter diskusjon om Sk Viggo
Trening:
11-ar trening mandag og onsdag 20:30.

Ansvar for utstyr.

7-ar trening tysdag klokka 20:00


    

 
7er 3.divWL - 3KSUT+/-P
Vadmyra 287013921
Arna-Bjørnar87013221
Viggo86021918
Høyden FK85031215
Flaktveit 27214-87
Trane8215-107
Løv-Ham7205-46
Årstad8125-325
Fri8107-483
         
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com