Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
Siste Nytt:   Siste Resultat:   Tabell 6.div 02
15.10.2017Knapent 8-7 tap
14.10.2017Tap 2-6 mot Os
12.10.20171-3 seier mot Minde
02.10.20178-5 seier over Trane
01.10.2017Nye folk på utstyr
26.09.2017Tap mot Rosendal
22.09.2017Ut på tur
19.09.2017Hengekamp Rosendal
14.09.2017Seier 5-2 over Tertnes
 

23.09Rosendal-Viggo5-2
01.10Viggo -Trane8-5
05.10Minde-Viggo1-3
13.10Viggo-Os 32-6
15.10Fri-Viggo 8-7

Neste Kamp

22.10Djerv 2-Viggo14:00
28.10Viggo-Hovding15:00
29.10Viggo -Høyden FK 16:00
05.11Årstad-Viggo 20:00

 

 
KSUT+/-P
Os 31612043636
Loddefjord 21612041836
Minde1610151931
Viggo169161728
Tertnes 216727823
Mathopen156361121
Djerv 215528-2117
Rosendal165011-1915
BI Bergen16619-2815
Hovding162014-416
Spelar Arkiv   Dugnadsoversikt   Støtt Sk Viggo med Grasrotandelen
Nyttårsturnering

Twitter diskusjon om Sk Viggo
Trening:
11-ar trening mandag og onsdag 20:30.

Ansvar for utstyr.

7-ar trening tysdag klokka 20:00


    

 
7er 3.divWL - 3KSUT+/-P
Vadmyra 265013115
Arna-Bjørnar54012512
Viggo6402812
Høyden FK6402512
Flaktveit 26213-57
Løv-Ham520316
Trane5203-36
Fri6105-333
Årstad5014-291
         
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com