Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 01KSUT+/-P
Viking77001921
Ørnen9513516
Askøy 27421814
Masfjord/Gulen7412913
Mann 6411713
Viggo8323-711
Lindås 7223-48
Galgen 8116-104
Vestsiden-Askøy 7025-132
Fana 38026-142
 
DatoHeimelag-BortelagRes
26.04Viking-Viggo3-2
29.04Lindås -Viggo0-1
07.05Vestsiden-Askøy -Viggo5-6
14.05Viggo-Fana 33-3
22.05Askøy FK 2-Viggo1-1
27.05Viggo-Galgen 5-2
01.06Ørnen-Viggo5-1
04.06Masfjord/Gulen-Viggo7-0
25.08Viggo-Viking20:00
03.09Viggo-Lindås 15:00
10.09Viggo-Vestsiden-Askøy 15:00
14.09Viggo-Mann 20:00
17.09Fana 3-Viggo15:00
25.09Viggo-Askøy FK 214:00
01.10Galgen -Viggo13:00
08.10Viggo-Masfjord/Gulen15:00
15.10Mann -Viggo15:00
22.10Viggo-Ørnen15:00
Lindås - Viggo 0-1

Dato: 29.04.22
Avspark: 18:00
Resultat: 0-1
Pause: 0-1
Bane: Lindås idrettspark
Formasjon:
Trener: Tor-Eivind Karlsen
Referent: Pål Gangstøe
Turnering: 6.div_03
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
David Strøm
Fredrik Aldár
Sindre Førde
Erlend Grimestad
Jørgen Selvikvåg Hersdal
Espen Johannessen
Daniel Leikvoll
Martin Ystebø
Per Anders Sårheim
Andreas Gilje1
Stian Vik Birkestrand
Innb
Magnus Solli
Snorre Nordvoll
Tobias Dale
Sondre Eliasson
Tor-Eivind Karlsen
 
Mål / Kort
0-123 minAndreas Gilje
Gult Kort52 minTobias Dale
Gult Kort65 minLindås
Gult Kort85 minLindås

Kampreferat:

Kampen starter med flere 100% muligheter for Viggo. Andreas har to muligheter alene med keeper uten å lykkes. Men i det 23 min lykkes det Andreas å sette det eneste målet som kom på Lindås denne kvelden. Resten av omgangen fører vi uten å skape like mange muligheter som i starten av kampen 2 omgang blir jevnere, vi blir med på Lindås fysiske spill med mange dueller og lite spill . En fortjent seier i en heller dårlig kamp, men alltid deilig med 3 poeng.

 
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com