Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
 
6.div avd 01KSUT+/-P
Nore Neset87015621
Sund 286022918
Sotra 38431715
Viggo 8422-214
Skjergard/Nordre Fjell 28413313
Austevoll 28314910
Eikelandsfjorden 8215-297
Hasunds Hund 8107-273
Skogsvåg/Telavåg 28107-463
Os 3000000
 
DatoHeimelag-BortelagRes
29.08Viggo -Sund 21-9
04.09Sotra 3-Viggo 0-0
13.09Viggo -Hasunds Hund 8-2
19.09Skogsvåg/Telavåg 2-Viggo 1-4
01.10Eikelandsfjorden -Viggo 1-4
10.10Viggo -Austevoll 23-3
20.10Viggo -Nore Neset1-9
23.10Skjergard/Nordre Fjell 2-Viggo 0-2
Viggo - Hasunds Hund 8-2

Dato: 13.09.21
Avspark: 20:10
Resultat: 8-2
Pause: 1-1
Bane: Nymark Kunstgress 04
Formasjon:
Trener: Tor-Eivind Karlsen
Referent: Ove
Turnering: 6.div_01
 
Nr.LagoppstillingMålGultRødt
Ola Kristoffersen
Sjur Ness1
Fredrik Aldár1
Sondre Eliasson
Erlend Grimestad
Alexander Hougton
Sondre Sveen Harila1
Erlend Morken
Martin Ystebø
Per Anders Sårheim11
Daniel Leikvoll1
Innb
Espen Johannessen
Christian Lind Engelstad1
Andreas Gilje2
Oskar Ribe1
 
Mål / Kort
1-015 minPer Anders Sårheim
1-135 minHasunds Hund
2-155 minFredrik Aldár
3-156 minChristian Lind Engelstad
4-157 minSondre Sveen Harila
4-263 minHasunds Hund
5-280 minDaniel Leikvoll
6-282 minAndreas Gilje
7-290 minOskar Ribe
8-291 minAndreas Gilje
Rødt Kort30 minHasunds Hund
Gult Kort16 minHasunds Hund
Gult Kort22 minSjur Ness
Gult Kort27 minPer Anders Sårheim
Gult Kort53 minHasunds Hund
Gult Kort65 minHasunds Hund

Kampreferat:

Jamn start på kampen der Hasund startar best, men Viggo tek over initativet etterkvart.

1-0 kjem etter at Martin skyt frå omtrent 20 meter og ballen går i stolpen. Per er framme på og setter ballen i nettet og leiing til Viggo.

Viggo held på initiativet og etter cirka ein halvtime blir Martin lagt i bakken rundt midtstreken og dommaren trekker noko overraskande opp det raude kortet til Hasund spelaren som blir utvist.

Etter dette senkar Viggo seg litt og Hasund kjem meir med i kampen. Ein lang ball i bakrommet blir satt sikkert bak Viggo sin keeper og stillinga til pause er 1-1.

Andre omgang starta bra for Viggo og i 3 minutts periode kjem det 3 kjappe mål:

2-1: Skot frå Fredrik rett innanfor 16meter som snik seg inn under keeper og i mål.

3-1: Kristian setter ballen imål etter retur frå skot frå Sondre.

4-1: Sondre sklir igjennomrunder keeper og setter inn mål.

Etter dette får Hasund ei redusering, men mot slutten blir Hasund slitne og det blir store rom for Viggo. Siste 10 minutta blir det masse mål:

5-2 Daniel blir spelt aleine mot keeper og skyt sikkert i hjørne.

6-2 Andreas scorar sikkert etter fint forspel.

7-2 Andreas spring gjennom og spelar til Oskar som setter sitt første mål for Viggo

8-2 Andreas igjen på farten og setter inn 8-2

Tilslutt ein velfortent siger til Viggo som tar sesongens første 3 poengar på ein veldig fin dag for fotball.

 
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com