Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
Siste Nytt:   Siste Resultat:   Tabell 6.div 03 2019
12.03.2019Kvartfinale
19.02.2019Generalforsamling
18.02.2019Oppstart 6.divisjon
05.01.2019Resultat Turnering
19.12.2018Oppsett Turnering
18.12.2018Kampar Vinterserie
13.12.2018Vinterserie
05.12.2018Pulje for 2019
15.11.2018Trenar i 2019
 

02.06Ny-Krohnborg-Viggo9-4
07.06Viggo-Trane0-3
08.06Viggo-Bønes6-4
16.06Ragnarok -Viggo2-4
17.06Søre Neset-Viggo1-2

Neste Kamp

22.06Viggo-Njardar/Tysnes15:00
23.06Viggo-NHH 220:00
17.08Laksevåg-Viggo15:00
18.08Viggo-Arna-Bjørnar20:00
24.08Viggo-Nore Neset /L215:00

 

 
KSUT+/-P
Trane75111616
Søre Neset 7511916
Laksevåg 8413213
Nore Neset /Lysekloster 28323111
Rosendal 9252111
Eikelandsfjorden 8314-210
Viggo 7313-210
Bergkrystall8305-79
Halsnøy 7214-27
Njardar/Tysnes 7115-164
Spelar Arkiv   Dugnadsoversikt   Støtt Sk Viggo med Grasrotandelen

Nyttårsturnering

Trening:
Mandag og onsdagar klokka 20:15 frå 15.januar 2018


    

 
7-er 023KSUT+/-P
Vadmyra 65011915
Ny-Krohnborg7502315
NHH 244002712
Arna-Bjørnar530249
Øyglimt 530229
Viggo6303-59
Ragnarok 7205-176
Laksevåg6015-131
Bønes6015-201
           
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com