Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
Siste Nytt:   Siste Resultat:   Tabell 6.div 01 2021
16.11.2021Trenar for 2022
29.10.20214.plass til slutt
22.10.2021Vosstur 2021
18.10.2021Nyttårsturnering 2022
02.10.2021Hattrick på 12 minutt
26.09.2021Sesongstatus
20.08.20217-er terminliste
19.08.2021Haustkampanje
10.08.2021Seriestart 29.august
 

17.10Viggo -Ramsøy 6-2
20.10Viggo -Nore Neset1-9
23.10Skjergard/Nordre Fjell 2-Viggo 0-2
24.10Løv-Ham-Viggo 5-1
31.10Viggo -Olsvik2-4

Neste Kamp

 

 
KSUT+/-P
Nore Neset87015621
Sund 286022918
Sotra 38431715
Viggo 8422-214
Skjergard/Nordre Fjell 28413313
Austevoll 28314910
Eikelandsfjorden 8215-297
Hasunds Hund 8107-273
Skogsvåg/Telavåg 28107-463
Os 3000000
Spelar Arkiv   Dugnadsoversikt   Støtt Sk Viggo med Grasrotandelen

Nyttårsturnering

 


    

 
77-er 20213KSUT+/-P
Fana 97113322
Årstad97111522
Bergenskameratene95041415
Olsvik94231614
Løv-Ham9423614
Smørås9423-314
Ramsøy 9225-228
Viggo 9216-167
Fjell-Kameraterne 9216-237
Nordre Fjell9207-206
           
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com