Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
Siste Nytt:   Siste Resultat:   Tabell 6.div 01 2021
22.10.2021Vosstur 2021
18.10.2021Nyttårsturnering 2022
02.10.2021Hattrick på 12 minutt
26.09.2021Sesongstatus
20.08.20217-er terminliste
19.08.2021Haustkampanje
10.08.2021Seriestart 29.august
15.06.2021Link Generalforsamling
01.06.2021Generalforsamling
 

03.10Bergenskameratene-Viggo 8-1
10.10Viggo -Austevoll 23-3
17.10Viggo -Ramsøy 6-2
20.10Viggo -Nore Neset1-9
23.10Skjergard/Nordre Fjell 2-Viggo 0-2

Neste Kamp

24.10Løv-Ham-Viggo 20:00
31.10Viggo -Olsvik20:00

 

 
KSUT+/-P
Nore Neset87015621
Sund 275022615
Sotra 38431715
Viggo 8422-214
Skjergard/Nordre Fjell 27412613
Austevoll 27214-57
Eikelandsfjorden 8215-297
Hasunds Hund 8107-273
Skogsvåg/Telavåg 27106-323
Os 3000000
Spelar Arkiv   Dugnadsoversikt   Støtt Sk Viggo med Grasrotandelen

Nyttårsturnering

 


    

 
77-er 20213KSUT+/-P
Fana 76103219
Årstad65101816
Løv-Ham6321511
Smørås6321411
Olsvik722378
Viggo 7214-107
Bergenskameratene6204-26
Ramsøy 7124-225
Fjell-Kameraterne 6114-164
Nordre Fjell6105-163
           
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com