Start Årets Sesong Sesong Arkiv Nyheter Klubbhistorie Viggohytten Linkar
Siste Nytt:   Siste Resultat:   Tabell 5.divisjon avd 03 2024
22.02.2024Generalforsamling
28.01.2024Seier mot Smørås
13.01.2024Vinnarar turnering
29.12.2023Oppsett Turnering
12.12.2023Nyttårsturnering
07.11.2023Sesongfest 2023
03.11.2023Lagbilder
29.10.2023Hovedsponsor
27.10.2023Opprykk til 5.divisjon
 

29.05Kvernbit-Viggo 3-1
07.06Masfjord -Viggo 1-7
09.06Viggo-Valestrand Hjellvik6-3
11.06Baune-Viggo0-0 (7-6)
14.06Viggo -Ny-Krohnborg 3-1

Neste Kamp

16.06Myrdal -Viggo20:15
21.06Radøy FK -Viggo 19:30
16.08Viggo -Baune 19:30
23.08Minde -Viggo 19:30
25.08Bergen Nord -Viggo16:00

 

 
KSUT+/-P
Sotra 298011924
Kvernbit97111122
Baune 96122019
Viking 95131316
Fyllingsdalen 295131216
Viggo 10514016
Minde 10505115
Radøy FK 8314210
Ny-Krohnborg 10217-97
Loddefjord 29216-217
Masfjord/Gulen9207-306
Austrheim 9108-183
Nyttårsturnering   Dugnadsoversikt   Støtt Sk Viggo med Grasrotandelen

Adelskalender

Kampoversikt 7-er lag

Utmerkingar

Spelarmerker

Klubbhistorie


 


    

 
77er avd 02 20243KSUT+/-P
Løvstakken87013221
Myrdal 75021415
Sotra 17502815
Fana 27403912
Smørås7403-312
Viggo730419
Ramsøy/Nordsiden/Apollo7304-119
Valestrand Hjellvik7106-223
Bergen Nord 7007-280
           
Copyright 2015 www.skviggo.com - webansvarlig: ove@skviggo.com